vrijdag 6 september 2013

Een BUITEN - KANS voor de leerlingen van het 4de en 1ste leerjaar!

Vandaag hebben de kinderen van het vierde en eerste leerjaar samengewerkt! Jaja....je hoort(of leest liever) het goed! De kinderen kregen de kans om elkaar te leren kennen. De leerlingen zien elkaar misschien wel eens in de wandelgangen of op de speelplaats maar kennen dat kind daarom nog niet. Tijdens een activiteit buiten werden de leerlingen voor een opdracht geplaatst! Ze moesten iets maken wat kleurrijk was en mooi. Samenwerken en plezier maken moesten ook aan bod komen. Ze mochten enkel het materiaal gebruiken dat op tafel lag en mochten enkel hulp vragen aan elkaar. Op het einde van de activiteit was het de bedoeling dat ze allemaal hetzelfde gemaakt hadden maar wel elk met hun eigen persoonlijke 'toets'! Denk je dat deze leerlingen dit niet aankunnen? Wel fout gedacht! Dat kunnen ze wel! Kinderen van het vierde hielpen kinderen van het eerste. Ze werkten samen en maakten plezier. Het resultaat was dat ieder kind een gekleurde armband gemaakt had en als kers op de taart...leerlingen leerden nieuwe leerlingen beter kennen! Plezier, kleuren en samenwerken werden hier ook zeker bereikt! Dikke duim voor allen!

Kalender

ACTIVITEIT IN DE KIJKER

OPEN KLAS DAG:

donderdag 27 augustus 2020:
doorlopend tussen 17u30 en 19u30


THEMAWEEK

THEMAWEEK

INSCHRIJVINGEN schooljaar 2021-2022

Inschrijvingen voor volgend schooljaar:

De inschrijvingsperiode voor kinderen van het geboortejaar 2019 die van de voorrangsperiode genieten, start op maandag 9 november 2020.

Inschrijvingen voor het huidig schooljaar (2020-2021): in verschillende klassen zijn er wachtlijsten!

Jarig in de maand juli

Kleuters:

VAN RENTERGHEM Frances (1KZA), NAERT Isa (1KZA), OZIEVA Yasmine (1KZA), VINDEVOGEL Lobke (1KZB), SEYS Isaura (1KZB), VANDENBERGHE Jules (2KZ), STEMATE David-Gabriel (3KZ) & VERVAEKE Mathis (3KZ).


Lagere school:

DEKOCKER Mette (1LZ), VAN TUYKOM Danté (1LZ), DEMAREZ Jason (2LZ), SADI KELANI Julian (2LZ), HALSBERGHE Oscar (3LZ), LAMPAERT Matisse (3LZ), VERMAERCKE Andros (4LZ), ABOUKAL Sara (4LZ), VAN DE VELDE Matteo (4LZ), RZEZNIK Dawid (5LZ), BRAOUGUI Joumana (5LZ), RONSSE Elise (6LZ), MOLLIN Milan (6LZ) & VANDEN BERGHE Tibe (6LZ).


Ook juf Katrien (5LZ) is deze maand jarig!


We wensen hen allen een gelukkige verjaardag toe!


Jaarthema 2019-2020

Jaarthema 2019-2020
Met ons hoofd in de wolken

Contact

Zandbergstraat 24
8530 Harelbeke
056/71 94 59

gsm directeur: 0475/35 52 09
info@vbssintrita.be

Wat eten we vandaag op school?

Milieuzorg Op School

VCLB Groeninge

VCLB Groeninge
Harelbekestraat 81, 8540 Deerlijk 056/24 97 00

Onderwijskiezer

Onderwijskiezer
Ga hierin op zoek naar de gepaste studierichting in het secundair onderwijs!

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2018-2019 de bronzen medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Updates website via e-mailadres?

Aantal bezochte pagina's

Blogarchief

Blog Archive