dinsdag 19 november 2013

Een archeoloog in de klas

Juf Lisa geeft twee weken les in het zesde leerjaar. Binnenkort is ze afgestudeerd. Nu doet ze haar stage bij ons in de klas. Tijdens de geschiedenisles kwam Jelle, een archeoloog, op bezoek. Hij kon heel boeiend vertellen. Jelle had silexstenen mee. We bekeken een filmpje. Er werd een powerpoint getoond. Nu weten we heel wat over de prehistorie. Bedankt Jelle en juf Lisa voor de boeiende geschiedenisles!

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive