woensdag 4 december 2013

Veilig oversteken met de kleuters van de tweede kleuterklasDankzij verkeerscoördinator Valentijn (Politie Gavers Harelbeke) leerden onze kleuters veilig oversteken en stappen op de stoep.In de klas volgde er nog een verkeerslesje en wij kregen als beloning voor onze luisterende oortjes een fluospookje/hartje om aan onze schooltas te hangen. Dankjewel! Het was bijzonder leerrijk!

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive