woensdag 29 januari 2014

Gaan met die banaan

We namen deel aan de wedstrijd 'gaan met die banaan' van Max Havelaar i.v.m. fair trade. Eén van de opdrachten was een leuke foto inzenden waar de banaan centraal staat.Wij stuurden onze foto op met de titel 'caravanosbananos'. Een andere opdracht was de spaarkaart helemaal vol krijgen met de fair trade zegeltjes. En dat is ons gelukt. Misschien vallen we in de prijzen? Maar het was al leuk om meer te leren over fair trade en hoe de fair trade bananen tot hier bij ons komen...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive