vrijdag 10 januari 2014

Maandopening januariTijdens de maandopening werden de jarigen van de maand januari in de kijker gezet. De MOS-leden deden hun werking uit de doeken en samen werd een lied over de natuur gezongen. Juf Katrien kwam het lezen en een bezoek aan de bibliotheek promoten. Als slot was er een toneeltje omtrent sociale vaardigheden waarin 'vertrouwen in elkaar' aan bod kwam.

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive