dinsdag 18 februari 2014

Jeux de mots et verbes

We speelden vier spelletjes om de woordenschat Frans in te oefenen. De spelletjes zitten in een box 'Jeux de mots et verbes' van onze methode Frans 'Beaufort'. Het was een doorschuifsysteem zodat we allemaal de spelletjes konden spelen. De verschillende spelletjes waren: 1. Vitesse (heel snel raden wat er op het kaartje staat= inoefenen woordenschat) 2. Memory de nombres (getallen oefenen) 3. Memory de couleurs (kledingstukken en kleuren oefenen) 4. Le jeu de dominos (woordenschat oefenen) Spelend leren, noemen we dat!

Aanbevolen post

Nieuwsbrief vrijdag 7 mei 2021

1. We sorteren 2. We gaan voor gezond 3. Joepie, we zijn een kraanwaterschool 4. Annulatie schoolreizen 5. Sint-Rita gaat op speurtocht 6. M...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive