vrijdag 7 februari 2014

Open en toe

Tijdens de muzische les maakten we met ons lichaam vormen (zoals een vaas, een insect en een vis). We creƫerden ook open vormen en ook een dansstuk waarin we op verschillende plaatsen een open vorm hebben neergezet (een gebouw, een dier, een voorwerp). We konden onze fantasie goed gebruiken. We beleefden plezier aan onze dansact en konden ook reacties geven op het dansstukje van anderen.

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive