woensdag 5 februari 2014

Tanden en kiezenOmdat bij vele kleuters de tandenwissel startte, werd het thema "tanden en kiezen" uitgewerkt. De bouwhoek werd omgebouwd tot tandartspraktijk met wachtzaal waar onze tandarts controles uitvoerde. We oefenden de pincetgreep met "heksentanden"(maiskorrels)en oefenden zo de rekenbegrippen. De kleuters trokken grote ogen bij het waarnemen van een getrokken tand en kunstgebit en hadden meteen inspiratie om zelf tandvlees en verschillende soorten tanden te boetseren. De tandjes werden 2x per dag voor één week grondig gepoetst en genoteerd in hun tandenpoetsschema. Proficiat aan alle kleuters want de tandjes blonken als nooit tevoren!

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive