woensdag 5 februari 2014

Toneelstuk:"Gebruik je slimme kop en zet een fietshelm op"

De werkgroep verkeer voerde voor de ganse school een toneelstukje op rond het gebruik van de fietshelm. Alle kinderen zagen dat het gebruik van een fietshelm je bescherming en een veilig gevoel geeft in het verkeer. De lagere schoolkinderen werden aangespoord om zo veel mogelijk hun fietshelm te gebruiken want de klas met de meeste scores die krijgt een verrassing! In de kleuterklassen wordt het filmpje van Zeppe en Zikki besproken rond de veiligheid van de fietshelm. Geen overbodige luxe dus om de fietshelm op te zetten want het kan je leven redden.

Aanbevolen post

Nieuwsbrief vrijdag 7 mei 2021

1. We sorteren 2. We gaan voor gezond 3. Joepie, we zijn een kraanwaterschool 4. Annulatie schoolreizen 5. Sint-Rita gaat op speurtocht 6. M...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive