donderdag 6 februari 2014

Toneelvoorstelling 'Anna'

We gingen met het vijfde en zesde leerjaar naar de toneelvoorstelling 'Anna'. We konden rekenen op vervoer door enkele ouders. Waarvoor dank! De voorstelling ging over twee meisjes, Zina en Joske. Ze hadden Anna leren kennen en werden door Anna beïnvloed. De meisjes staan heel verschillend in het leven en gaan anders om met de dingen. Anna sterft en Zina en Joske voelen zich verloren en proberen hun evenwicht te vinden. Ze denken na hoe Anna dat zou gedaan hebben... Eén van de acteurs was Joke Devynck, bekend van o.a. Flikken op TV. Meer info over de voorstelling en het gezelschap vindt u op www.bronks.be

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive