maandag 10 februari 2014

Veilig internet

Tijdens de lessen w.o. leren we nu over 'veilig internet'. We werken aan de computer, we bekijken filmpjes, we lezen een strip 'de sinistere site' van Suske en Wiske, spelen 'the game',... We kregen al heel wat tips. En we weten nu ook al dat we niet alles mogen geloven wat we lezen of zien. Ben je benieuwd, surf dan zelf eens naar --> http://www.kennisnet.nl/diensten/diploma-veilig-internet/leerlingen/groep-5-en-6/links/fotobewerking-1/ Wat je allemaal niet kunt doen om een foto te bewerken. We mochten het zelf eens uitproberen. Je kan hier enkele foto's bekijken. Maar je kan het ook thuis zelf eens proberen. Surf dan naar www.taaz.com!Daar maak je een virtuele make-over van jezelf of iemand anders. Binnenkort maken we een eindtoets en hopen ons diploma 'veilig internet' te behalen. Ja hoor, we behaalden allemaal ons diploma.


Aanbevolen post

Nieuwsbrief vrijdag 7 mei 2021

1. We sorteren 2. We gaan voor gezond 3. Joepie, we zijn een kraanwaterschool 4. Annulatie schoolreizen 5. Sint-Rita gaat op speurtocht 6. M...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive