zondag 2 februari 2014

Wat gebeurt er met mij als ik ziek ben?Binnen het thema: 'Wat gebeurt er met mij als ik ziek ben?' konden de kleuters dankzij boeiend speel-leermateriaal, de verpleegster van de operatiezaal ontdekken dat wanneer we ziek zijn er heel wat middeltjes zijn om ons zieke lichaam weer in topvorm te brengen. Eerst de vertrouwde zorgen van mama en papa, de huisdokter, het ziekenhuis. Natuurlijk werd er ook aandacht geschonken aan het belang van gezonde tussendoortjes en veel spelen in open lucht.MAAR BIJ HET ZICH VOLLEDIG INLEVEN IN DE ROL VAN DOKTER EN PATI√čNT LEERDEN ZE SPELENDERWIJS HEEL WAT BIJ.

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive