zondag 23 maart 2014

Jeugdboekenweek in 2KZ: muzikaal sprookje: 'Peter en de wolf'De affiche van de jeugdboekenweek 'GEVAAR' sprak de kleuters van mijn klasje enorm aan! Ze houden van wat spanning en fantasie. Het prentenboek: 'Peter en de wolf', verteld door de instrumenten van het orkest sprak hen bijzonder aan. Er waren ook heel wat instrumenten in de klas waarmee de kleuters volop konden exploreren. Lieselotte FlameƩ van het 5de leerjaar speelde voor ons ook viool. Wat keken we op naar haar! De bloesembomen en het gezang van de vogels lokte ons met onze instrumenten naar buiten. Hier in de schooltuin mochten de klanken van onze instrumenten allen die ons hoorden blij en vrolijk stemmen. Toen sloop de kat in de tuin maar we hadden van Peter geleerd hoe wij zijn beste vriendje (het vogeltje) konden verwittigen als 'het gevaar' naderde. Ja! We beleefden een muzikaal avontuur.

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive