dinsdag 11 maart 2014

Maandopening maartTijdens de maandopening werden de activiteiten voor de maand maart overlopen. Als je de kalender bekijkt dan merk je dat er in de maand maart heel wat activiteiten plaatsvinden omtrent de Jeugdboekenweek. Juf Sien en juf Katrien stelden het thema voor de Jeugdboekenweek 'Gevaar' voor aan de kinderen. De jarigen van de maand maart werden gevierd. De leerlingenraad heeft nog wat leuke plannen voor de maand maart, wat het wordt is nog een verrassing. Als slot kwam heertje 'Eerlijk' aan bod binnen sociale vaardigheden.

Aanbevolen post

Nieuwsbrief vrijdag 7 mei 2021

1. We sorteren 2. We gaan voor gezond 3. Joepie, we zijn een kraanwaterschool 4. Annulatie schoolreizen 5. Sint-Rita gaat op speurtocht 6. M...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive