maandag 31 maart 2014

Naar het V.T.I. van Harelbeke

Op maandag 31 maart gingen we met de kinderen van het zesde leerjaar op bezoek naar het secundair. We gingen te voet naar het V.T.I. van Harelbeke. Daar maakten we kennis met techniek, elektriciteit, hout, bouw, metaal en wetenschap. We maakten een werkstukje, bekeken een filmpje, probeerden schakelingen te maken, maakten opdrachtjes i.v.m. techniek en wetenschap,... Het was een boeiende namiddag!

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive