zaterdag 15 maart 2014

We gaan op huizenjacht!

Na een fotobespreking van hun huis stonden de kleuters te popelen om hun huis 'in het echt te tonen aan hun vriendjes. We voelden met onze handen de richting van de bakstenen muur en we hebben zelfs de ingang van de kerk gemeten met de kleuters. We zagen mooi versierde huisnummers en voortuinen. De kleuters zelf zochten naar de indeling van een huis. Ze kregen opdrachten: "Waar zie je de zolder?", "Wijs eens de slaapkamer aan!", "Waarom hebben mensen een garage, een tuin of een brievenbus?" Het werd een boeiende doe-ervaring met veel herkenbare huizen!

Aanbevolen post

Nieuwsbrief vrijdag 7 mei 2021

1. We sorteren 2. We gaan voor gezond 3. Joepie, we zijn een kraanwaterschool 4. Annulatie schoolreizen 5. Sint-Rita gaat op speurtocht 6. M...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive