donderdag 20 maart 2014

Ziektes

Tijdens de w.o.-les leerden we over verschillende ziektes, bv. tyfus, lepra, cholera, griep, aids, kanker, ... We leerden hoe we sommige ziekten kunnen bestrijden. Maar we leerden ook dat niet alle ziektes te genezen zijn, maar wel wat afgeremd kunnen worden. Enkele ziektes komen nog voor in ontwikkelingslanden en niet meer in het rijke Westen. Maar andere ziektes zijn wereldwijd. We leerden het verschil kennen tussen een bacterie en een virus, een epidemie en een pandemie,...Aanbevolen post

Nieuwsbrief vrijdag 7 mei 2021

1. We sorteren 2. We gaan voor gezond 3. Joepie, we zijn een kraanwaterschool 4. Annulatie schoolreizen 5. Sint-Rita gaat op speurtocht 6. M...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive