donderdag 11 september 2014

Onthaal september

Tijdens het onthaal op maandag 8 september werden de jarigen van de maand in de kijker gezet. Er was ook de bekendmaking van de nieuwe MOS'sertjes. MOS staat voor milieu op school. Zij zullen helpen met talrijke projecten i.v.m. milieu. Ze zetten ook hun handtekening op een contractje. De kinderen van de MOS-groep zijn voor het vijfde leerjaar Madina, Amber en Robin. Voor het zesde leerjaar zijn dat Thomas, Lieselotte en Luna. Vrijdag 12 september is er al een eerste activiteit, nl. de bloembakken voor op de vensterbanken opvullen met aarde en plantjes. Zij zullen die bloembakken dan ook steeds water moeten geven, zodat de plantjes kunnen groeien.

 

Abonneer je op nieuwsbrieven

Schoolmenu

Schoolkalender

Aanbevolen post

G E Z E L L I G S A M E N K L I N K E N !

Onze lieve juf Katrien gaat met pensioen. Wij konden haar niet zomaar laten vertrekken.  Bedankt juf Katrien, om elke dag met de glimlach ...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive