GEHEUGENSTEUNTJE

GEHEUGENSTEUNTJE
Elke morgen op tijd: eerste schoolbel om 8u28!
woensdag 10 september 2014

Welkom bij juf Katrien en juf Lisa in de tweede kleuterklas.Wat is het weer leuk om alle vriendjes weer te zien! Bij het begin van het nieuwe schooljaar verkennen we al de speelhoeken en de klasafspraken. Zoveel nieuw speelgoed in onze klas! In de gang hebben we een zandtafel en een autotapijt met veel auto's. We mochten ons kenteken kiezen en kleuren en weten ook al hoeveel kleuters in welke hoek mogen spelen. Aan de kapstok hangt ons kenteken zodat we onze jas en fluohes gemakkelijk terugvinden. Wat zijn we blij met onze 2 grote speelplaatsen want lopen, springen, huppelen doen we heel graag. Er zijn ook veel fietsen en een grote zandbak. Verf, scharen, lijm, kleurpotloden en papier vind je hier in alle kleuren en formaten. We mogen dus veel exploreren in onze nieuwe klas. Onze juffen vertellen graag en houden van mooie prentenboeken. Ze houden ook van dansen,zingen en theater. Daaag,tot een volgende keer in één of andere speelhoek van de tweede kleuterklas.    

KALENDER

ACTIVITEIT IN DE KIJKER

.


THEMAWEEK

THEMAWEEK
Voorleesweek: 23-27 november 2020

INSCHRIJVINGEN schooljaar 2021-2022

Inschrijvingen voor volgend schooljaar:

De inschrijvingsperiode voor kinderen van het geboortejaar 2019 die van de voorrangsperiode genieten, is gestart op maandag 16 november 2020.

Inschrijvingen voor het huidig schooljaar (2020-2021): in verschillende klassen zijn er wachtlijsten!

JARIG in de maand november

Kleuters:

DEBLAERE Luz (2KZ), JANSSENS Robbe (1KZA), BOUROUAH Yazan (1KZA), ABDELLA THABIT SHEHAB Layan (3KZ), MHIRI Ilias (1KZA), ANANUTA Caroline-Nicole (3KZ), SCORTEANU Rares-Fabian (2KZ) & BOUCHALGA CHERKAOUI Donia (2KZ).


Lagere school:

VANHULSEN Maxime (6LZ), LAMBRECHT Tharan (4LZ), LINTERS Jutta (2LZ), BOUROUAH Nouha (5LZ), EZOUMAITY Wafa (6LZ), OUHSSAINE Oualid (5LZ), ADYNS Nienke (3LZ), RICARDINO Luna (4LZ) & REYNAERT Rens (1LZ).


Ook juf Sien (1LZ) en juf Lies (1KZB) zijn deze maand jarig!


We wensen hen allen een gelukkige verjaardag toe!


JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

CONTACT

Zandbergstraat 24
8530 Harelbeke
056/71 94 59

gsm directeur: 0475/35 52 09
info@vbssintrita.be

WAT ETEN WE VANDAAG OP SCHOOL

Milieuzorg Op School

VCLB Groeninge

VCLB Groeninge
Harelbekestraat 81, 8540 Deerlijk 056/24 97 00

Onderwijskiezer

Onderwijskiezer
Ga hierin op zoek naar de gepaste studierichting in het secundair onderwijs!

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2018-2019 de bronzen medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

UPDATES website via e-mailadres?

AANTAL BEZOCHTE PAGINA'S

Blogarchief

Blog Archive