vrijdag 17 oktober 2014

Roodkapje en de wolf

Het sprookje 'Roodkapje en de wolf' spreekt zo tot de verbeelding dat het een plezier is om de kleuters het sprookje te laten spelen. Maandag wandelde het echte Roodkapje onze klas binnen en trakteerde met zelfgebakken rozijnentaartjes. Hmmm, zo heerlijk! Met de rest van de taartjes gaat ze naar oma die aan de andere kant van het bos woont en wij mogen haar vergezellen. Volgende week zijn wij op een mooie herfstdag te vinden in het bos. Zijn er konijntjes? Zijn er eekhoorns? Kan je gemakkelijk verdwalen? Lieten alle bomen al hun blaadjes los? Met Roodkapje naar het bos! We kijken er naar uit!
 

Abonneer je op nieuwsbrieven

Schoolmenu

Schoolkalender

Aanbevolen post

G E Z E L L I G S A M E N K L I N K E N !

Onze lieve juf Katrien gaat met pensioen. Wij konden haar niet zomaar laten vertrekken.  Bedankt juf Katrien, om elke dag met de glimlach ...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive