dinsdag 27 januari 2015

Gedichten voorlezen in de kleuterklas

Op donderdag 29 januari luidt ‘Gedichtendag’ de poëzieweek in. Het motto van deze editie is ‘Met zingen is de liefde begonnen’. En als een dichter de liefde bezingt, dan krijg je poëzie… Het klasoverschrijdend lezen van dinsdag 27 januari stond ook al in het teken van de gedichtendag. De kinderen van het zesde leerjaar droegen een gedicht/versje voor aan een groepje kleuters.

 

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive