donderdag 22 januari 2015

Het is winter:de kleuters van de tweede kleuterklas zorgen voor de vogels.

Wat hebben wij geluk dat onze klas een groot raam heeft met zicht op de schooltuin. Zo kunnen wij de seizoenen en alles wat er in de natuur gebeurt goed observeren. Dankzij de werkgroep MOS zijn wij extra gestimuleerd om ook attent te zijn voor de vogels in de winter. Ze werden al goed verwend door de Mossertjes, maar ook wij hangen graag mezenbollen, pindanootjes en vetstaafjes in de struiken en de bomen. Nu genieten wij volop van blije vogels voor ons klasraam.

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive