woensdag 28 januari 2015

Lessen godsdienst

Tijdens de lessen godsdienst werken we rond het thema 'Gewetensvol handelen'. Daar kwam deze week aan bod dat iedereen een geweten heeft. Wat is dat nu juist een geweten? Niet eenvoudig! We doen allemaal eens iets wat niet mag maar hoe voelen wij ons daar dan bij? Hoe gaan wij hier dan mee om? Soms nemen we de goede beslissing! Soms nemen we een foute beslissing! In de tekenfilms wordt het geweten vaak afgebeeld met een engeltje en een duiveltje. Maar hoe zien onze kinderen dat? De kinderen kregen klei en de opdracht om iets te maken waarin het geweten symbool staat(besef tussen het goede en het kwade). De leerlingen deden super hun best! Het resultaat mag er zijn.

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive