woensdag 28 januari 2015

Paulus

Tijdens de les godsdienst kregen vier groepjes een verschillende tekst over 'Paulus'. De kinderen brachten in groep de tekst voor de klas. Ze stelden vraagjes aan de klas. En de antwoorden werden in het werkboek van godsdienst neergeschreven. Wist je dat de apostel Paulus vroeger Saulus heette? En dat hij vroeger christenen vervolgde i.p.v. het woord van God te verkondigen? Maar hij kwam op weg naar Damascus tot inkeer. Sindsdien is zijn naam ook Paulus. Wij kennen Paulus door de vele brieven die hij schreef. Denk maar aan de brieven aan de Korintiërs of de brieven aan de christenen van Filippi. Eén van zijn bekende uitspraken is: "Had ik de liefde niet, ik zou niets zijn." We bekeken de reisroute van Paulus, want hij kwam niet alleen in Damascus, maar ook in Lystra, Efeze, Athene,... Paulus maakte drie zendingsreizen en één reis in gevangenschap. Op het einde van het thema werd een kwartetspel gespeeld om alles eens in te oefenen (zie foto's).

 

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive