maandag 26 januari 2015

Snoepjes maken

In het vierde leerjaar hebben we vrijdag snoep gemaakt! Ja je leest het goed ... echte overheerlijke snoepjes. De leerlingen moesten het recept aanpassen. Hiervoor moesten ze namelijk hun kennis van hoofdrekenen aanspreken. En het afmeten zelf? Wel de cl,ml en gram zijn al gekend in het vierde leerjaar dus afmeten en wegen verliep vlotjes. Na de harde inspanningen konden ze dan uiteindelijk proeven van hun snoepjes! MMMMMMM ... lekker! Echt lekker!

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive