dinsdag 6 januari 2015

Vogelweek voor scholen


Zoals elk jaar organiseert Natuurpunt Het Grote Vogelweekend. Maar dit jaar organiseren ze ook een speciale Vogelweek voor Scholen. Die vindt plaats van 12 tot en met 16 januari. Ze roepen alle scholen in Vlaanderen op om gedurende die week rond het thema vogels te werken, de speelplaats vogelvriendelijk in te richten en een half uurtje of langer de vogels te tellen. Ook de MOS-groep van onze school doet mee! In dit filmpje laat Sarah Mouhamou van Ketnet jullie alvast zien hoe dat precies in zijn werk gaat. 

Translate

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive