dinsdag 13 januari 2015

Wat is er aan de hand in Viesvuilland?Gisteren hadden we groot bezoek. De prins van Viesvuilland kwam ons om hulp vragen. In zijn land gooien alle kinderen het afval op de grond, en er wil geen enkele prinses in zijn land blijven. De prins huilde bittere tranen maar toen hij zag hoe snel wij hem konden helpen om alles te sorteren, was hij heel gelukkig. De prins feliciteerde ons met onze heel nette school. De volgende keer brengt hij vast een prinses mee ... daar dromen wij stiekem van. Dank je wel papa en mama dat jij ervoor zorgt dat onze koekjes en lunch elke dag in een doosje zitten. Daaaag, de kleuters van juf Katrien en juf Lisa.

Translate

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive