dinsdag 24 februari 2015

Bezoek aan het Guldensporencollege Harelbeke 1 in de Ballingenweg

Op dinsdagnamiddag 24 februari fietsten we naar het Guldensporencollege Harelbeke 1 (in de Ballingenweg van Harelbeke). We maakten kennis met een vak uit het ASO en een vak uit het TSO/BSO. Zo mochten sommige kinderen bv. cakejes bakken, hun nagels verzorgen en lakken, een bureauhoudertje maken,... We hebben dus kennis gemaakt met de werking van het secundair onderwijs. Het was een boeiende namiddag! Er zijn al een paar kinderen enthousiast om in september naar die school te gaan!
 

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive