vrijdag 13 februari 2015

Circustechnieken - carnaval

Dit jaar was er geen stoet, maar waren er workshops (activiteiten) aangepast per thema (volgens de verkleedkledij). Zo kwamen alle clowns samen bij juf Sofie in de turnzaal. Daar leerden ze experimenteren met circusmateriaal. Verschillende circustechnieken werden uitgeprobeerd, acrobatische toeren werden op een veilige mat gedemonstreerd,... Circus Rita bracht een eigen show. Het was de moeite waard. Enkele sfeerbeelden voor wie er niet bij was.
 

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive