vrijdag 6 februari 2015

Gruffalo's boetseren en schilderen

Een muis liep door het donkere bos. De vos zag de muis en dacht 'lekker hapje'. Daarom nodigde de vos de muis uit om bij hem te komen eten. De muis was hem echter te slim af en zei: "Beste vos, normaal zou ik zeggen graag, maar ik eet bij de Gruffalo vandaag. Deze Gruffalo heeft slagtanden, vlijmscherpe klauwen en knarsende tanden. We hebben hier in het bos afgesproken. Oh ja, het lievelingseten van de Gruffalo is ....  geroosterde vos!" De vos ging er bang vandoor. De muis kon met deze list ook de slang en de uil om de tuin leiden. Hij maakte de Gruffalo steeds enger. 
Hier stellen de kinderen uit 2LZ hun eigen Gruffalo aan u voor.
U bent gewaarschuwd!


Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive