donderdag 12 februari 2015

Guldensporencollege Harelbeke 2

Op donderdag 12 februari brachten we in de voormiddag een bezoek aan het Guldensporencollege in de Collegewijk. We mochten enkele lesjes bijwonen. We volgden o.a. natuurwetenschappen, Engels en Latijn. Zo maakten we kennis met het ASO. Het was een boeiende voormiddag waar we kennis maakten met de werking van die school! Als afsluiter mochten we frietjes eten en spelen op de speelplaats.
 

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive