maandag 23 februari 2015

Het tweede en derde kleuter werkten samen aan een wiskunde project.

 

Juf Céline zorgde voor een heel leerrijk wiskunde project waar de kleuters van het tweede en derde kleuter mochten aan meewerken. In de turnzaal waren heel wat standjes opgesteld. De kleuters konden vissen vangen, flessen vullen met water, dingen meten met blokjes, onderzoeken welke voorwerpen drijven/zinken, een taart versieren met verschillende figuren, proefjes rond zwaar/licht en heel veel andere dingen. De kinderen leerden van elkaar. Een heel leuke en leerrijke dag. Kijk maar mee!

Translate

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive