dinsdag 10 februari 2015

Natuuracademie voor leerlingen uit het derde en vierde leerjaar

Samen met het provinciebestuur West-Vlaanderen organiseert Stad Harelbeke een reeks van 5 natuuractiviteiten voor kinderen van het 3de en 4de leerjaar. Ben je ook ‘zot van natuur’? Dan is dit je kans… Met een natuurgids ontdek je spelenderwijs de natuurwonderen in de omgeving. Dieren en planten worden van dichtbij onderzocht, er wordt geknutseld met natuurelementen, we spelen spannende natuurspelen en nog veel meer… Info en mogelijkheid tot inschrijven vind je in de folder hierboven.

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive