donderdag 5 maart 2015

Marc De Bel

Dinsdag zijn we (naar aanleiding van de jeugdboekenweek) met het vierde leerjaar naar de bib in Harelbeke geweest. Er kwam een bekende schrijver praten, namelijk Marc De Bel. Voor onze kinderen is hij geen onbekende. Zijn verhaaltjes staan in onze taalmethode. Hij vertelde een beetje over zijn leven en over zijn boeken. Wat was hij grappig. Hij paste dan ook goed bij het thema van de jeugdboekenweek ==> HUMOR.

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive