donderdag 4 juni 2015

Mmmm een boterhamvlinder!

In het thema 'Fladderende vlinders rond de picknicktafel' hebben we een echte boterhamvlinder gemaakt. Weet je hoe we dit gemaakt hebben? Wel, eerst wandelden we samen naar de bakker om een vers brood te kopen. Daarna kregen we elk twee boterhammen. Daarop mochten we choco en bananenschijfjes leggen. Maar, we moesten goed opletten, want de ene vleugel moest hetzelfde zijn als de andere! Vervolgens mochten we lekker smullen! Iedereen heeft alles opgegeten, zo lekker was het! Ten slotte deden we samen de afwas. Het was een super leuke voormiddag!

Schoolmenu

Schoolkalender

Aanbevolen post

Sint-Rita gaat op speurtocht: Doe je mee?

Beste ouders, Het schoolfeest zoals we kennen met optredens en workshops kan ook dit jaar door corona niet doorgaan. Daarom organiseren wij ...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive