donderdag 24 september 2015

Mijn verjaardagsfeestjeIn de tweede kleuterklas werd er verteld welk cadeautje we graag zouden krijgen voor onze verjaardag. We willen allemaal een leuk feest met veel ballonnen, slingers en al onze vriendjes! In het huisje werden er heel wat verjaardagen gevierd met lekkere taart en feesthoedjes op. In de bewegingshoek konden we bewegen met ballonnen. We schilderden en versierden onze kroon. Er werden heel wat leuke verhalen verteld. Samen tellen we af naar de verjaardag van Rikki, onze klaspop. Hij wordt 5 jaar! We knipten voor hem een heleboel slingers en in de zandtafel werden lekkere zandtaartjes gemaakt voor Rikki. Wij kijken al uit naar het feest!

Aanbevolen post

Nieuwsbrief vrijdag 7 mei 2021

1. We sorteren 2. We gaan voor gezond 3. Joepie, we zijn een kraanwaterschool 4. Annulatie schoolreizen 5. Sint-Rita gaat op speurtocht 6. M...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive