donderdag 8 oktober 2015

Er zit een spin op de pompoen.In de tweede kleuterklas zijn de kleuters in hun eigen tuin op spinnenjacht geweest. Ze hadden een heleboel spinnen meegebracht naar de klas. Nadien hebben we de diertjes weer vrijgelaten in de natuur. De zon bracht ons enkele mooie herfstdagen en we trokken met de touwen naar buiten om reuzegrote spinnenwebben te maken op het gras en op langs het klimrek. De kleuters hebben hiervoor heel wat moeten samenwerken! We leerden dat een spin 8 poten heeft, 4 aan elke kant. Op een dag stond er een reuzegrote pompoen in de klas. We hebben de pompoen na geschilderd en nadien lekkere pompoensoep van gemaakt. Mm!

Schoolmenu

Schoolkalender

Aanbevolen post

Sint-Rita gaat op speurtocht: Doe je mee?

Beste ouders, Het schoolfeest zoals we kennen met optredens en workshops kan ook dit jaar door corona niet doorgaan. Daarom organiseren wij ...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive