dinsdag 7 maart 2017

Jeugdboekenmaand

De maand maart is de jeugdboekenmaand. Met het zesde leerjaar gingen we met de fiets naar de bib in het Spoor. Daar was de auteur Kristien Dieltiens aanwezig. Ze vertelde heel boeiend over haar beroep. Ze schreef al meer dan 75 boeken. En ze illustreert ook! Ze tekende een prinses op een blad papier in nog geen 10 seconden.
In de klas maken we ook meer tijd vrij om te 'lezen' in een boek dat we zelf kozen. We werken ook aan de computer op de site www.jeugdboekenmaand.be. Ook kregen we een doeboekje om in te werken.  Het thema van de jeugdboekenmaand is M/V/X!

Abonneer je op nieuwsbrieven

Schoolmenu

Schoolkalender

Aanbevolen post

G E Z E L L I G S A M E N K L I N K E N !

Onze lieve juf Katrien gaat met pensioen. Wij konden haar niet zomaar laten vertrekken.  Bedankt juf Katrien, om elke dag met de glimlach ...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive