donderdag 22 november 2018

Kennismaking maritieme opleiding

Volgend schooljaar gaan de kinderen van het zesde leerjaar naar het middelbaar. Welke richting ze zullen volgen, weten ze nog niet zo goed. Maar daarom maken we eerst kennis met enkele richtingen. Zo kwam er vandaag iemand in onze klas uitleg geven over de maritieme sector. Er zijn twee scholen in Vlaanderen waar je die richting kan volgen: Oostende en Antwerpen. Na het bekijken van een filmpje was er een quiz. En daarna leerden we een echte zeemansknoop. Nu hebben we al heel veel bijgeleerd. Kennen jullie het verschil tussen een schip en een boot? Wij nu wel!

Schoolmenu

Schoolkalender

Aanbevolen post

Sint-Rita gaat op speurtocht: Doe je mee?

Beste ouders, Het schoolfeest zoals we kennen met optredens en workshops kan ook dit jaar door corona niet doorgaan. Daarom organiseren wij ...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive