zondag 1 september 2019

Leden oudercomité 2019-2020



Vincent Declercq
               voorzitter
Acacialaan 96 - 8530 Harelbeke
Bert Reynaert
Abelenstraat 35 – 8520 Kuurne
Eline Adam
Zwevegemsestraat 95 – 8530 Harelbeke
Eveline Callewaert
Vlaanderenlaan 5 -8530 Harelbeke
Fred Glorieux
Bosdreef 3 – 8530 Harelbeke
Giovanni Callens
Zandbergstraat 106 – 8530 Harelbeke
Hannes Vankeirsbilck
Kindelstraat 5 – 8530 Harelbeke
Inge Samyn
Roggelaan 11 – 8500 Kortrijk
Ingrid Calland
Esdoornweg 6 – 8530 Harelbeke
Iris Vandeputte
Jan Breydelstraat 77 – 8530 Harelbeke
Joke Callier
Zandbergstraat 74 – 8530 Harelbeke
Jurgen Vandenberghe
Boudewijnlaan 25 – 8540 Deerlijk
Katrien Verlinden
Zandbergstraat 22 – 8530 Harelbeke
Kimberly Buysse
Elfde Julistraat 160A – 8530 Harelbeke
Melanie Decock
Spinetstraat 1 – 8530 Harelbeke
Mieke Noppen
Hippodroomstraat 103 – 8530 Harelbeke
Niels Van Tuykom
Hippodroomstraat 93 – 8530 Harelbeke
Olivia Maes
Hippodroomstraat 34 – 8530 Harelbeke
Robby Vervaeke
Kortrijksesteenweg 107 – 8530 Harelbeke
Shari Vanhoe
Kinheimstraat 9 – 8530 Harelbeke
Stefanie Engels
Kortrijksesteenweg 130 – 8530 Harelbeke
Tom Bruneel
Julius Sabbestraat 58 – 8530 Harelbeke
Trui Meert
Zandbergstraat 12 – 8530 Harelbeke
Valerie Deblaere
Sparrenlaan 27 – 8500 Kortrijk

Kalender

ACTIVITEIT IN DE KIJKER

INFOAVOND OUDERS

donderdag 19 september, 19u30 (gymzaal)

Van harte welkom!

THEMAWEEK

THEMAWEEK
Dag van de sportclub @school: woensdag 18 september 2019

INSCHRIJVINGEN schooljaar 2019-2020

Inschrijvingen voor volgend schooljaar:

De voorrangsperiode voor broers en/of zussen van huidige leerlingen alsook kinderen personeel van het geboortejaar 2017, liep van maandag 5 november 2018 , 8u00.

Voor kinderen van geboortejaar 2017 die niet van de voorrangsperiode kunnen genieten, startte de inschrijvingsperiode op vrijdag 1 maart 2019 om 8u00 stipt.

Ook in het geboortejaar 2017 is er ondertussen een wachtlijst!

Inschrijvingen vinden bij voorkeur steeds plaats na telefonische afspraak met het secretariaat of de directie.

Inschrijvingen voor andere leerjaren (2019-2020): in verschillende klassen zijn er wachtlijsten!

Jarig in de maand september

Kleuters:

DECALUWE Mathis (1KZA), BERISHA Rian (1KZA), SADI KELANI James (1KZB), PARMENTIER Vik (3KZ), HAMMOUCHE Yassin (3KZ) , BYTTEBIER Emiel (3KZ), Loeloe (2KZ) & Pompom (3KZ).


Lagere school:

FUSHA Leon (1LZ), OZIEVA Ismail (2LZ), SOETAERT Kasper (3LZ), EELEN Axelle (4LZ), WANDA Jayden 5LZ), EZOUMAITY Anass (5LZ), RONSSE Rebecca (6LZ) & VANDEPUT Jana (6LZ).




We wensen hen allen een gelukkige verjaardag toe!


Jaarthema 2019-2020

Jaarthema 2019-2020
Met ons hoofd in de wolken

Contact

Zandbergstraat 24
8530 Harelbeke
056/71 94 59

gsm directeur: 0475/35 52 09
info@vbssintrita.be

Wat eten we vandaag op school?

Milieuzorg Op School

VCLB Groeninge

VCLB Groeninge
Harelbekestraat 81, 8540 Deerlijk 056/24 97 00

Onderwijskiezer

Onderwijskiezer
Ga hierin op zoek naar de gepaste studierichting in het secundair onderwijs!

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2017-2018 de bronzen medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2018-2019. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Updates website via e-mailadres?

Aantal bezochte pagina's

Blogarchief

Blog Archive