vrijdag 12 februari 2021

Carnaval - letterfeest - op ontdekking - ...

 
Wat een drukke en leuke weken voor de vakantie!

We kennen nu alle letters! Dat hebben we gevierd met een letterfeest waar we lekkere lekkersoep kregen! 

Onze klas werd de voorbije twee weken een laboratorium, we gingen op onderzoek! Zo konden we bouwwerkjes maken met klei en rietjes, met bouten en moeren, met magneten, lego,... We experimenteerden met magneten, drijven en zinken en zelfs elektriciteit! We voerden echte proefjes uit! Zo maakten we gekleurd water, lieten we papiersnippers 'vliegen' naar een ballon, konden we water laten overlopen naar een lege beker zonder eraan te komen, konden we een emmer laten rondvliegen zonder dat er water uitvalt en nog zo veel meer! 

Als kers op de taart was het vandaag carnaval! Verkleed naar school komen is toch het leukste wat er is? Daarnaast zorgde ons oudercomit√© voor een schitterende feest-namiddag vol spelletjes en muziek! Bedankt! 

Geniet van al onze foto's! 

Abonneer je op nieuwsbrieven

Schoolmenu

Schoolkalender

Aanbevolen post

G E Z E L L I G S A M E N K L I N K E N !

Onze lieve juf Katrien gaat met pensioen. Wij konden haar niet zomaar laten vertrekken.  Bedankt juf Katrien, om elke dag met de glimlach ...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive