woensdag 10 maart 2021

Evaluatie Dikketruiendag OP VOLLE KRACHT

Op dinsdag 9 februari was er Dikketruiendag. Samen met de school deden we ons best om een Bingo van 9 doelen aan te vinken. 

1. Samen bewegen, 

2. lichten doven bij het verlaten van de klas, 

3.een les in de buitenlucht, 

4.herbruikbare flessen gebruiken, 

5.sorteren in de klas, 

6. de klas verluchten, 

7.de auto 's morgens vermijden, 

8.de verwarming een graadje lager en 

9.kladpapier gebruiken.


Per doel konden de leerlingen een boom verdienen. Alle bomen werden per doel verzameld op een gekleurd blad. Op deze manier hadden we een Ritabos. Die dag hebben alle leerlingen supergoed hun best gedaan! Wauwie proficiat! We zijn nu een maand later, maar mogen deze doelen niet vergeten. We moeten namelijk proberen om deze doelen iedere dag te bereiken! 

Het bos van de herbruikbare flessen was niet zo goed. Daar had de school maar 1 boom in kunnen planten. Letten we er allemaal op om een stevige herbruikbare fles te gebruiken op school. Dan krijgen we de kans om ook voor dit doel een bos bomen te verzamelen. Vergeet de flessen niet te naamtekenen en tijdens het weekend mee te nemen zodat ze uitgespoeld/gewassen kunnen worden!

#allentegenafval

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive