donderdag 22 april 2021

Nieuwsbrief donderdag 22 april 2021

Kom jij ook op tijd?

Beste ouders,


Naar aanleiding van het feit dat ik toch heel wat kinderen te laat zie toekomen op school, graag het volgende:


We willen uw medewerking vragen om het te laat komen op school proberen te vermijden.
We willen het hier niet hebben over die ene keer in een gans schooljaar door onvoorziene omstandigheden, we hebben het hier over meerdere keren te laat komen.


Wat als we als school te laat komen accepteren? 
Een werkgever zal je waarschijnlijk niet aannemen als je al te laat komt op je sollicitatiegesprek. De trein vertrekt gewoon, of jij er nu al bent of niet. En je afdelingsmanager zal het niet fijn vinden als je consequent als laatste de vergaderingen komt binnen geslopen, nadat die al begonnen is. 


Er is een spreekwoord dat zegt: 'Jong geleerd is oud gedaan.'
We bereiden onze kinderen voor op de toekomst, samen met jullie. 


Alvast bedankt voor jullie medewerking
Directeur Joke Denys


WelkomWe heten 5 nieuwe leerlingen welkom op onze school.
Er zijn 4 instappertjes in onze peuterklas en een nieuwe leerling in de derde kleuterklas.
Welkom aan Laure, Marie, Louise, Stan en Dimitrije. Dat ze zich snel thuis mogen voelen.


Dank u wel
De jeugdboekenweek in maart werd feestelijk afgesloten met prachtige taarten, gemaakt door bakkerij Vanhulsen . We willen ze hier graag nog eens bedanken voor het mooie werk en deeltje van sponsoring van de taarten. En natuurlijk ook een grote dankjewel aan ons oudercomit√© die taarten gesponsord hebben. 

Niet maaien in mei (of toch een stukje minder).


Werken aan een duurzame samenleving, daar willen we als school ons best voor doen. We geven dan ook graag het goede voorbeeld. In mei maaien we het speelgazon op school niet. Zo geven we weidebloemen een kans. En het zijn die weidebloemen die op hun beurt heel erg belangrijk zijn voor onze bijen. Interesse in het project?
Kijk dan even op deze webpagina en tel dan ook de bloemen in jouw gazon, samen met de kinderen. 


Ken jij de fietsbieb?

De Fietsbieb is een deelsysteem voor kinderfietsen waar iedereen voor € 20 lidgeld per kind (+ € 20 waarborg) een jaar lang een tweedehands kinderfiets op maat kan gebruiken. De fiets mag tijdens dat jaar gratis omgeruild worden vooeen andere kleur, maat of model! Wie een kinderfiets aan de Fietsbieb schenkt, hoeft een jaar lang geen lidgeld te betalen. De Fietsbieb is een initiatief van beweging.net en bestaat momenteel in 26 gemeenten in West-Vlaanderen.

Meer info op www.fietsbieb.be. Ook in Harelbeke!

Info voor ouders met kleuters

Abonneer je op nieuwsbrieven

Schoolmenu

Schoolkalender

Aanbevolen post

G E Z E L L I G S A M E N K L I N K E N !

Onze lieve juf Katrien gaat met pensioen. Wij konden haar niet zomaar laten vertrekken.  Bedankt juf Katrien, om elke dag met de glimlach ...

Inschrijvingen

JAARTHEMA 2020-2021

JAARTHEMA 2020-2021
We dagen je uit met groenten en fruit

Mooimakers: Wij doen mee

Milieuzorg Op School

Kweetet

Verkeersopvoeding op school

Verkeersopvoeding op school
Onze school behaalde in 2019-2020 de zilveren medaille! Wat behalen we dit jaar?

Sportieve school

Sportieve school
Onze school kreeg terug het brevet voor het schooljaar 2019-2020. Proficiat! Uiteraard willen we volgend schooljaar dit opnieuw behalen!!
Mogelijk gemaakt door Blogger.

Blog Archive